FOTOGENLAMPOR, 2 st, Primus och Radius, samt BRÄNNARE, Optimus, 1900-tal.

101778. FOTOGENLAMPOR, 2 st, Primus och Radius, samt BRÄNNARE, Optimus, 1900-tal.

Högsta höjd 36 cm.

Slitage, primuslampa med plastglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 36 cm.

Antal besök: 4 900