BARSKÅP "BACCUS", Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge.

101761. BARSKÅP "BACCUS", Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge.

Palisander. Hyllplan i glas samt spegelinteriör. Skåpets bredd 110, djup 41, höjd 124,5 cm.

Bruksslitage. Mindre repor. Nagg i hyllplan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 492