PARTI GULD, 18k guld. 3 par stiftörhängen samt 2 delar diverse. Tot vikt 6,7g.

10174. PARTI GULD, 18k guld. 3 par stiftörhängen samt 2 delar diverse. Tot vikt 6,7g.

3 par stiftörhängen varav 1 par med pärla samt 1 par med vitguldsinfattade mindre vita stenar. Lås till klockkedja, importstämpel. Dekor, rund, genombruten, fylld, ostämplad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 686