BROSCHER, 2st, 18k guld, CBH samt NJ, Sverige, 1900-tal. Tot vikt 5,2g.

10172. BROSCHER, 2st, 18k guld, CBH samt NJ, Sverige, 1900-tal. Tot vikt 5,2g.

Brosch med hänge, CBH, tot höjd ca 4,5cm. Brosch med tre mindre pärlor, NJ, längd 4cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 322