PARTI 1800-1900-tal 7 delar.

101669. PARTI 1800-1900-tal 7 delar.

Gjutet väggfat, längd c:a 52 cm.Vagnslykta, antikt strykjärn,hushållsvåg, sockertång , stenmortel, samt elektrisk apparat för medicinskt bruk.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 856