EDIPHONE, Thomas A Edison Pro-technic.

1016677. EDIPHONE, Thomas A Edison Pro-technic.

Höjd cirka 89 cm, cirka 28 x 34 cm. Levererad av Bolinders fabriks AB.

Bruksslitage, rost. Ej funktionstestad, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 810