CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

10158. CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Valnöt samt mahogny. Fyra lådor samt klaff med bakomliggande skrivninredning. Bredd 54 Längd 110 Höjd 138 cm. Nyckel finns.

Renoverad och kompletterad. Nyckelbricka saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 851