PARTI PORSLIN, ca 21 delar, Arabia, Ulla Procopé, "Valencia".

10150. PARTI PORSLIN, ca 21 delar, Arabia, Ulla Procopé, "Valencia".

Koppar med fat 5 st, Tekanna, Äggkoppar 4 st, Skålar 2 st, Gräddkanna, Tallrikar 7 st, Såsskål.

En kopp med hårspricka. Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 580