SPEGEL och LAMPETTER, ett par, tenn, 1900-tal.

101507. SPEGEL och LAMPETTER, ett par, tenn, 1900-tal.

Spegelns mått 60 x 47 cm. Lampetternas höjd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 466