KARMSTOL, "Trienna", Karl Axel Acking, 1950/50-tal.

101429. KARMSTOL, "Trienna", Karl Axel Acking, 1950/50-tal.

Läderklädsel.

Slitage, fläckar, smärre sömskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderklädsel.

Antal besök: 4 770