MUNKSTOLAR, 2 st, 1900-tal.

MUNKSTOLAR, 2 st, 1900-tal.
101372. MUNKSTOLAR, 2 st, 1900-tal.

Ek. Skuren dekor.

Slitage, ena stolen något ostadig och med skador vid fogningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Skuren dekor.

Antal besök: 5 188