SEKRETÄR, 1930/40-tal.

SEKRETÄR, 1930/40-tal.
101360. SEKRETÄR, 1930/40-tal.

Alm och zebrano. Tre lådor. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande lådor. Längd 88, bredd 44, höjd 100 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 301