GRÖTKAROTT, YTTERFODER samt ÄGGÖMMA, 1900-tal.

10133. GRÖTKAROTT, YTTERFODER samt ÄGGÖMMA, 1900-tal.

Grötkarott med tomtemotiv, otydlig stämpel. Ytterfoder med tomtemotiv. Äggömma, import.

Bruksslitage. Grötkarott med krackelyrer. Äggömma med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 501