MATSERVISDELAR, 53 delar, porslin, Hutschenreuther Arzberg Bavaria, Tyskland.

101323. MATSERVISDELAR, 53 delar, porslin, Hutschenreuther Arzberg Bavaria, Tyskland.

Vitglaserat gods. Bräm med dekor i relief. Servisdelar bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 10 assietter, 4 uppläggsfat, 2 skålar samt såsskål på fat.

Delar med nagg. Speglar med repor efter bestick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 785