TVÄTTSTÄLL, metall, emalj, 1900-tal.

101294. TVÄTTSTÄLL, metall, emalj, 1900-tal.

3 delar.
Ställets mått: höjd 98 cm, bredd 72,5 cm, djup 49,5 cm
Baljans diameter: 44,5 cm
Kannans höjd 34 cm.

Slitage, märken, rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delar.
Baljans diameter: 44,5 cm
Kannans höjd 34 cm.

Slitage, märken, rostangrepp.

Antal besök: 2 498