SPIKLYKTA, metall, 1800-tal.

SPIKLYKTA, metall, 1800-tal.
10129. SPIKLYKTA, metall, 1800-tal.

Höjd ca 27,5cm.

Slitage. Rost. Kompletterad bottenplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5cm.

Antal besök: 3 303