JORGE KRALLIS. 2 st, Kompositioner, etsning samt litografi, signerade och numrerade.

101259. JORGE KRALLIS. 2 st, Kompositioner, etsning samt litografi, signerade och numrerade.

Bildyta; 34 x 47 samt 50 x 35 cm.

Ej examinerade ur ramarna, etsning gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 371