KARMSTOL sk Puderstol, 1800-tal.

101255. KARMSTOL sk Puderstol, 1800-tal.

Lös sits.

Slitage, skador, lagningar. renoverad kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös sits.

Antal besök: 1 622