TOMTEFIGURER, 3 st, terrakotta, Heissner, Västtyskland, 1950/1960-tal.

101231. TOMTEFIGURER, 3 st, terrakotta, Heissner, Västtyskland, 1950/1960-tal.

Polykromt bemålade. Etikettmärkta. Höjd 19-31 cm.

Mindre bruksslitage. En tomte med lagad arm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 354