STEPHEN CLARK. "Gräsand", akvarell, signerad.

10112. STEPHEN CLARK. "Gräsand", akvarell, signerad.

36x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 065