SAMEKNIV, horn, signerad.

SAMEKNIV, horn, signerad.
101121. SAMEKNIV, horn, signerad.

Längd 23 cm. Knivens blad 9,5 cm.

Bruksslitage, blad med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, blad med rost.

Antal besök: 1 161