GERD MILLER. gouache på papper, 1960-tal.

10101. GERD MILLER. gouache på papper, 1960-tal.

Par på landsväg. Illustration till novell "Hon kom..." Veckorevyn nr 26 1966 samt B.Wahlströms Flickböcker. Bildstorlek 40x58. Ej signerad.

Rester av tejp
Ej examinerad ur ram.

Gerd Miller (1925–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rester av tejp
Ej examinerad ur ram.

Gerd Miller (1925–1988)

Antal besök: 3 665