DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Rosa Ljung.

101015. DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Rosa Ljung.

Gräddkannor, skålar, krukor, stop m.m.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 732