PALL, plast, design Olaf v Bohr, Gedy.

1009976. PALL, plast, design Olaf v Bohr, Gedy.

Höjd ca 40 cm.

Slitage, något gulnad, repor, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Antal besök: 1 222