VÄGGPENDYL, LAMPETTER, två par, 1900-tal.

100976. VÄGGPENDYL, LAMPETTER, två par, 1900-tal.

Urtavlan märkt "Standard Stockholm"
Ena lampettparet märkta "EHAB" (Edvard Hagman AB, Norrköpings lampfabrik)

Klockans höjd: 60 cm.

Slitage. Flagor på uret. Elsladdar bör bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klockans höjd: 60 cm.

Antal besök: 1 664