HÅRTORK Kåwe Brilliant samt FRISÖRSTOL.

100941. HÅRTORK Kåwe Brilliant samt FRISÖRSTOL.

Hårtork märkt Kåwe Brilliant, Elektriska AB Kåwe Sundbyberg typ 118, tot längd ut från vägg ca 155 cm.
Frisörstol.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frisörstol.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 185