LINNESKÅP, Jugend, 1900-tal.

LINNESKÅP, Jugend, 1900-tal.
10089. LINNESKÅP, Jugend, 1900-tal.

Vitmålat, Med glasdörr. Längd 70. Bredd 45,5. Höjd 194 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 2 597