SKRIVBORD, med rullklaff, SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal.

10088. SKRIVBORD, med rullklaff, SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal.

Ek. Med lådinredning. Skyltmärkt Åtvidabergs Snickerifabrik. Längd 125 Bredd 75 Höjd 112 cm. Nyckel finns.

Slitage, fuktringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fuktringar.

Antal besök: 3 519