ELEMENTSKYDD, Jugend, 1900-tal.

10087. ELEMENTSKYDD, Jugend, 1900-tal.

Koppar. Längd 71. Bredd 30. Höjd 121 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 598