BRÄNNVINSFLASKA, "Gubbe" keramik, Sjöbo, Skåne, daterad 1865.

100851. BRÄNNVINSFLASKA, "Gubbe" keramik, Sjöbo, Skåne, daterad 1865.

Höjd 13,5 cm.

Bruksslitage, ett öra är borta. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.

Antal besök: 1 647