TUBKIKARE samt FÖRSTORINGSGLAS, 1900-TAL.

100670. TUBKIKARE samt FÖRSTORINGSGLAS, 1900-TAL.

Mässing. Förstoringsglaset med brevkniv i ena änden. Tubkikaren med ask av mahogny. Tubkikarens totala längd 39 cm. Förstoringsglaset 20 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 901