KANNA, miniatyr, "Koka Blå", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

100667. KANNA, miniatyr, "Koka Blå", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

Höjd 14 cm.

Bruksslitage, obetydligt nagg på pipen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Antal besök: 967