Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GERRY ECKHARDT. Tillskriven. I Ateljén, olja på pannå, otydligt signerad.
100639. GERRY ECKHARDT. Tillskriven. I Ateljén, olja på pannå, otydligt signerad.
54 x 84 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 84 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 747