SKÅP, plåt, Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-tal.

100571. SKÅP, plåt, Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-tal.

Längd 85, bredd 38, höjd ca 131 cm.

Slitage, rostangrepp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rostangrepp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 090