OKÄND KONSTNÄR. Etsning.

OKÄND KONSTNÄR. Etsning.
1005558. OKÄND KONSTNÄR. Etsning.

Liggande kvinna. Osignerad. 16x6 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 287