ARNE ANDERSON. Vinterlandskap med räv, olja på duk, signerad.

100533. ARNE ANDERSON. Vinterlandskap med räv, olja på duk, signerad.

Ca 38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 46 cm.

Antal besök: 1 407