BRÖDFAT, nysilver, jugend, 1900-talets fösta del.

100530. BRÖDFAT, nysilver, jugend, 1900-talets fösta del.

22 x 32 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 32 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 028