OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, 1900-talets första hälft, signerad Gotthardt.

100510. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, 1900-talets första hälft, signerad Gotthardt.

Landskapsmotiv med sjöstrand. 67 x 88 cm.

Ställvisa färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställvisa färgbortfall.

Antal besök: 1 074