MONSTERSKÅP/KONSOLER, 1 par, 1900/2000-tal.

100504. MONSTERSKÅP/KONSOLER, 1 par, 1900/2000-tal.

Trä och gips. Längd 66 bredd 69 höjd ca 99 cm.

Saknar glashyllor samt glastoppar. Hjul saknas delvis. Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 728