JEMT OLOF PERSSON. skål, 1800/1900-tal, signerda, O Person, Orsa.

100487. JEMT OLOF PERSSON. skål, 1800/1900-tal, signerda, O Person, Orsa.

13 x 9 x 3 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 9 x 3 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 126