BORDSARMATUR, glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

100473. BORDSARMATUR, glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

Klar glasmassa. Undersidigt signerad Orrefors RD 1477.
Höjd 38 cm inkl fäste för glödlampa.

Metall med ärgningar. Smärre undersidiga repor. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 531