SERVISDELAR, 4 delar, "Entre", Carl Harry Stålhane.

100469. SERVISDELAR, 4 delar, "Entre", Carl Harry Stålhane.

Skål med bestick, senapsburk, 2 skålar på ställning samt mindre skål.

Bruksslitage, senapsburkens lock med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 331