SKÅL med fat, Edward Hald, Orrefors.

100435. SKÅL med fat, Edward Hald, Orrefors.

Skålens diameter 28,5 cm.Märkt; Of. H. 213.25.R.

Bruksslitage, smärre repor, skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 289