VAS, glas, Göran Wärff, 1900-talets andra hälft.

100431. VAS, glas, Göran Wärff, 1900-talets andra hälft.

Signerad 8362 021/300 Kosta Boda G. Wärff Atelier 91. Höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 258