KERAMIKFÖREMÅL, 11 delar, bl.a. Rörstrand, Gustavsberg, Ekeby.

100411. KERAMIKFÖREMÅL, 11 delar, bl.a. Rörstrand, Gustavsberg, Ekeby.

Vaser, skålar, figurin m.m.

Slitage, nagg, pingvin med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser, skålar, figurin m.m.

Antal besök: 912