CHARLES BLONDIN. Motiv från Paris med Sacré Cœur. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad.

100396. CHARLES BLONDIN. Motiv från Paris med Sacré Cœur. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad.

26 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 33 cm.

Antal besök: 1 054