PIEDESTALER, 2 stycken, förgyllda med marmorskivor.

100380. PIEDESTALER, 2 stycken, förgyllda med marmorskivor.

höjd 67-75 cm.

skapad tass samt förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 67-75 cm.

Antal besök: 795