THÉODORE DORIOT. Skulptur.

THÉODORE DORIOT. Skulptur.
1002920. THÉODORE DORIOT. Skulptur.

Aktiv i Frankrike andra hälften av 1800-talet
Skulptur i calamine
Signerad

54x19x19 cm.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulptur i calamine
Signerad

54x19x19 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 3 779