RINGAR, 2st, 18k guld med safirer, importstämplade. Tot vikt 2,2g.

10021. RINGAR, 2st, 18k guld med safirer, importstämplade. Tot vikt 2,2g.

Stämplade GFAB. Storlek 18/56.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 538