VÅNINGSBORD, Jugend, tidigt 1900-tal.

100178. VÅNINGSBORD, Jugend, tidigt 1900-tal.

Mahogny. Rektangulär kaklad skiva med lätt uppsvängda kanter. Två hyllor. Längd 65, bredd 45, höjd 74 cm.

Fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar och repor.

Antal besök: 833